Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Projektid Põltsamaa vald

Põltsmaa vald

Kapsad masina abiga müügikõlbulikuks

Pajusi vallas tegutsev OÜ Uuevälja Köögivili ostis 2011. aastal Leader-toetuse abiga automaatse kapsapuhastaja, mis aitab kokku hoida tööjõudu ja säästa töötajate tervist.

Loe lisa...

 

Motohuviliste elu tehti mugavamaks

Põltsamaa Tehnikaspordiklubi on rajanud Põltsamaa valda Piiroja rallikrossiraja, mida on püütud arendada põhiliselt oma jõududega. 2010. aasta sügisel teoks tehtud Leader-projekt aitas rallikrossiraja kasutajate ja võistlusi jälgiva publiku askeetlikke olmetingimusi veidi mugavamaks muuta.

Loe lisa...

 

Lustivere hooldekodu juurde kavatsetakse rajada tervisekeskus

Lustivere vanas mõisahoones tegutseb praegu vastava MTÜ hallatav hooldekodu. Mõisahoone taga asuvasse kunagisse sauna soovib MTÜ Lustivere Hooldekodu rajada tervisekeskuse, kus saaksid taastusravi ja nõustamist nii ümbruskonna inimesed kui ka hooldekodu kliendid. Tervisekeskuse projekti tellimiseks sai MTÜ toetust Leader-programmist.

Loe lisa...

 

Põltsamaa roosiaed sai paremad tingimused klientide teenindamiseks

Põltsamaal tegutsev OÜ Eesti Roos soetas Leader-toetuse abil kasvuhoone-müügimaja, kus saab kliete teenindada ja anda neile ülevaate pakutavast kaubast.

Loe lisa...

 

Kardirada sai ohutumaks ja kenamaks

MTÜ Kardispordiklubi Saduküla soetas Leader-toetuse abil ohutustõkked Kuningamäe kardiraja tarvis. Ohutustõkked osteti ja paigaldati 2009. aasta suvel.

Loe lisa...

 

Viies külas laienesid vaba aja veetmise võimalused

MTÜ Adavere Mõisa Selts soetas Leader-toetuse abil Põltsamaa valla külaseltsidele laias valikus vabaajavahendeid ja lauamänge.

Loe lisa...