Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Projektid Palamuse vald

Palamuse vald

Palamusel möllas “Suvelõõm”

Palamuse rahvamajas etendati 2013. aasta 2. ja 3. augustil noortemuusikali, mis kandis aastaajale ja ilmale kohast pealkirja “Suvelõõm”. Vaatamata sellele, et autor ja lavajõud olid väga noored ja tüki lavaletoomiseks aega napilt, sai tulemus vaatamist väärt.

Loe lisa...

 

Oma helitehnika muudab sündmuste korraldamise lihtsamaks

MTÜ Sokuturi on saanud tuntuks Palamusele uhke mänguväljaku ja mõnusa puhkeala rajamisega, aga ka mitmete kultuuri- ja noorteprojektide käivitajana. Selleks, et nii neil endal kui ka teistel kohalikel tegijatel oleks hõlpsam mitmesuguseid sündmusi korraldada, soetas MTÜ endale 2013. aasta aprillis Leader-toetuse abiga helitehnikakomplekti.

Loe lisa...

 

Uus tehnika aitab klientidele kvaliteetset teenust pakkuda

Kaareperes 2009. aastast tegutsev OÜ LP Green pakub haljasalade hooldamise, lehe- ja lumekoristuse jm teenuseid. Ettevõttes saab tööd kaks inimest. Firma 15 püsikliendi hulgas on suurim Palamuse vallavalitsus, ent teenuseid pakutakse ka firmadele, korteriühistutele ja eraisikutele.

Loe lisa...

 

Jõuluks rahvarõivad selga

Palamuse kirikus 2012. aasta jõululaupäeval toimunud jumalateenistusel teenis koguduseõpetaja Jaan Nugaga kaasa Palamuse segakoor Kuus Õuna. Kirikus ülesastumise tegi koori jaoks eriliseks nii jõuluõhtu kui ka asjaolu, et esimest korda seisti rahva ees oma tuliuutes rahvarõivastes.

Loe lisa...

 

Palamusel oli lutsulik ja sisukas kultuurisuvi

Palamusel sai 2012. aasta suvel MTÜ Look eestvedamisel teoks omapärane kolmikprojekt „TeMuKi suvi Palamusel”. Projektiga tähistati Oskar Lutsu 125. sünniaastapäeva ja saja aasta möödumist „Kevade” esmatrüki ilmumisest.

Loe lisa...

 

Palamusel toodi lavale Lutsu loomingust inspireeritud noortemuusikal

Palamusel olid 2012. aasta ühel augustinädalal MTÜ Sokuturi korraldatud muusika- ja tantsulaagris 35 Jõgeva-, Järva- ja Ida-Virumaa noort. Nende ja juhendajate viiepäevase töö tulemusena toodi lavale muusikal “Hiliskevad-varasuvi”, millega anti Palamuse laululaval kolm menukat etendust.

Loe lisa...