Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Projektid Tabivere vald

Tabivere vald

Ekstreemspordihuvilised saavad treeningu- ja võistluspaiga

Jõgevamaa ekstreemspordihuvilised saavad tänu jalgrattaklubi Vooremaa Centrum poolt Leader-programmist taotletud toetusele peatselt treenida ja võistelda maakonna esimesel BMX-rajal. Raja projekt on juba valmis ning 2013. aasta jooksul valmib ilmselt ka rada ise.

Loe lisa...

 

Veesõidukid laiendavad Äksi puhkemaja klientide valikuid

OÜ Äksi Puhkemaja soetas 2011. aastal Leader-toetuse abil valiku veesõidukeid. Tänu neile on puhkemaja külastajatel nüüd mitmekesisemad võimalused oma vaba aega veeta.

Loe lisa...

 

Äksi puhkemaja katus sai korda

 

OÜ Äksi Puhkemaja renoveeris 2011. aasta suvel Leader-toetuse abiga Äksi motelli osalt äravajunud ja läbijooksva katuse ning lagunenud karniisi.

Loe lisa...

 

Äksi kiriku juurde rajati kiigepark

Neil, kes kiikumist toredaks ajaviiteks peavad, tasub minna Äksi kiriku juurde, kus asub Eestis ainulaadne kiigepark. Selle rajas Sihtasutus Vooremaa Looduskeskus Leader-programmist saadud toetuse abil 2012. aasta suvel.

Loe lisa...

 

Tabivere staadion sai torupiirde

Tabivere rahvaspordiklubi paigaldas Leader-toetuse abil Tabivere staadionile metallpiirde, mis muudab staadionil sportimise eriti laste jaoks ohutumaks.

Loe lisa...

 

Äksi kirik sai valve- ja tulekahjusignalisatsiooni

EELK Äksi Andrease kogudus laskis Leader-toetuse abil projekteerida ja paigaldada valve- ja tulekahjusignalisatsiooni Äksi kirikusse.

Loe lisa...