Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Projektid Maakondlikud projektid

Maakondlikud projektid

Käsitööprojekt, mis andis planeeritud tulemustest palju enam

Käsitööd armastatakse teha nii Eestis, Lätis kui ka Soomes ning igal pool pisut isemoodi. Jõgevamaa, Kokemäe (Soome) ja Skrunda (Läti) käsitööhuvilised said poolteist aastat kestnud projekti käigus üksteiselt uusi käsitöövõtteid ja turundusnippe õppida ning üksteise kätetööd imetleda.

Loe lisa...

 

Pallimure mõneks ajaks murtud

Pallimänge harrastatakse paljudes Jõgevamaa spordiklubides ning nendest huvitub lai ring huvilisi. Mänguvahendid on kiired kuluma, samas on kvaliteetsete pallide hind päris kõrge, nii et klubidel pole sugugi lihtne pallivarusid pidevalt uuendada.

Loe lisa...

 

Kahe aastaga omavalmistatud rahvarõivad selga

Eesti Rahva Muuseumi juures tegutseva Tartu rahvarõivaste valmistajate kooli 2013. aasta lend oli omapärane selle poolest, et kooli l6 lõpetajast olid seekord 12 Jõgevamaalt.

Loe lisa...

 

Puudega inimesed pidasid perepäeva ja käisid Tallinnas

Jõgevamaa puudega inimesed on juba aastaid suviti maakonna puuetega inimeste koja eestvõttel ühisele perepäevale kogunenud. 2013. aasta perepäev kandis kaheteistkümnendat järjekorranumbrit ning sai teoks Leader-programmi toetusel.

Loe lisa...

 

Abivahendid ja liikumine aitavad tervist taastada

Puudega inimeste elukvaliteeti aitavad parandada mitmesugused abivahendid. Paraku napib puudega inimestel tihti nende kohta infot. Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda korraldas 2012. aasta 22. novembril invaabivahendite messi, kus asjahuvilistel oli võimalus mitmesuguseid vahendeid lähemalt uurida ja nende kohta lähemat infot saada.

Loe lisa...

 

Pidu kui muinasjutt

Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumi staadion muutus 2013. aasta 2. juunil suureks muinasjutumaaks: seal peeti MTÜ Sokuturi eestvedamisel Jõgevamaa laste ja noorte tantsupäeva „Elu kui muinasjutt”.

Loe lisa...