Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Projektid Maakondlikud projektid

Maakondlikud projektid

Kogu info ühest kohast

Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus andis Leader-programmist saadud toetuse abil välja Jõgevamaad tutvustava turismitrükise, mis sisaldab kompaktset infot vaatamisväärsuste, traditsiooniliste ürituste, muuseumide ja teemaparkide, käsitöökodade, looduskaitsealade, majutus- ja toitlustusasutuste ning aktiivse puhkamise ja seminaride-konverentside korraldamise võimaluste kohta.

Loe lisa...

 

Turismiteenuste pakkujad õppisid kvaliteeti parandama

Selleks, et tõsta maakonnas pakutavate turismiteenuste kvaliteeti ja teenuse pakkujate konkurentsivõimet, korraldas Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus maaturismiettevõtjatele Leader-programmi toetusel koolituse “Turismi kvaliteedi arendamine”.

Loe lisa...

 

Ettevõtlusalased teadmised mängu kaudu

Eesti ühiskonna üheks nõrgaks kohaks peetakse meie inimeste vähest ettevõtlikkust. Et tulevikus selle üle vähem põhjust kurta oleks, tuleb noortele ettevõtlusalaseid teadmisi anda juba maast-madalast.

Loe lisa...

 

Represseeritud meenutasid Siberi-teed

7. septembril said Jõgeva kultuurikeskuses kokku Jõgeva maakonna represseeritud. Enam kui kahesaja kokkutulnu hulgas olid ülekaalus need, kes 1941. või 1949. aastal Siberisse küüditati – kas siis täiskasvanuna või lapsena.

Loe lisa...

 

Messilkäik suurendas kultuuritöötajate ühtsustunnet

23. ja 24. aprillil toimus Tallinnas Salme kultuurikeskuses esimene üle-eestiline rahvamajade mess, millel osales ka Jõgevamaa kultuuritöötajate arvukas esindus ning mitu taidluskollektiivi. Maakonna esinduse messile saatmise kuludest aitas suure osa kanda Saare Valla Kultuuri- ja Spordiseltsi poolt Leader-programmist taotletud raha.

Loe lisa...

 

Noorteprojekti Fenix

Vahetult enne uue kooliaasta algust käis rühm Jõgevamaa noori Jõgevamaa Koostöökoja rahvusvahelise noorteprojekti raames Rootsis. Koos sealsete ja Soome eakaaslastega õpiti vaatama kosmilistesse kõrgustesse, aga leidma ka enese ümbert ideid, kuidas lihtsate ja käepäraste vahenditega oma elu huvitavaks muuta.

Loe lisa...