Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Projektid Maakondlikud projektid

Maakondlikud projektid

Puuetega Inimeste Koda kaasajastas oma avalikku internetipunkti

Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda kaasajastas Leader-toetuse abil oma avaliku internetipunkti tehnilist varustust.

Loe lisa...

 

Puudega inimeste organisatsioonid said arengukava

Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda korraldas Leader-toetuse abil koolituse, mille tulemusena valmis mitme kotta kuuluva puudega inimeste organisatsiooni arengukava.

Loe lisa...

 

Spordikohtunikud pääsevad lageda taeva alt

Jõgevamaa Spordiliit Kalju soetas endale Leader-programmist taotletud toetuse abil mõned spordivõistluste kaasaegsel tasemel läbiviimiseks vajalikud vahendid: täispuhutava telgi ja reklaamseina ning numbrivestid.

Loe lisa...

 

Raamatkalender, kultuuri- ja sporditöötajate hea abimees

Jõgevamaa Spordiliit Kalju andis Leader-programmi ja Eesti Kultuurkapitali toetusel välja Jõgevamaa 2010. aasta kultuuri- ja spordisündmusi tutvustava raamatkalendri.

Loe lisa...

 

Kalevipoja kolmiküritus on üheks Jõgevamaa visiitkaardiks

Jõgevamaa üheks visiitkaardiks on kujunenud uisu-, rulluisu- ja rattamaratonist koosneva Kalevipoja kolmiküritus. 2009. aastal viidi see läbi Leader-toetuse abil. Seda taotles üks kolmiküituse korraldajaid, Jõgevamaa Spordiliit Kalju uisu- ja rulluisumaratoni ajavõtuteenuse eest tasumiseks ning kõigi kolme maratoni reklaamimiseks.

Loe lisa...

 

Lapsed said teadlikumaks jalgratturiks

Jõgevamaa Spordiliidu Kalju ja jalgrattaklubi Vooremaa Centrum korraldusel said 2010. aasta juulis ja augustis teoks kuus jalgrattasõidu koolitus- ja võistluspäeva lastele. Kuremaa, Luua, Siimusti, Palamuse, Laiuse ja Tabivere lastele õpetati, kuidas jalgrattaga ohutult liigelda, ja selgitati, miks on kiivri kandmine rattasõidul oluline. Jalgrattaga liigeldes valitsevatest ohtudest olid kutsutud kõnelema ka politseinikud ja meedikud. Hiljem said lapsed oma ülearuse energia välja elada võisteldes.

Loe lisa...