Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Projektid Maakondlikud projektid

Maakondlikud projektid

Jõgevamaa sai uue meeneraamatu

2013. aasta veebruaris, Eesti Vabariigi 95. aastapäeva eel toimunud Jõgeva maavanema ja omavalitsuste liidu juhatuse esimehe vastuvõtul jagati tunnustust paljudele Jõgevamaa tublidele inimestele. Peale aumärkide, aukirjade ja muu said nad kingituseks raamatu “Jõgevamaa kihelkonnad”, mis valmis küll juba eelmise aasta lõpus, ent laiema publiku ette jõudis just kõnealusel pidulikul sündmusel.

Loe lisa...

 

Mälumäng aitab kontrollida ja suurendada teadmisi Jõgevamaa kohta

Nutikust ja teadmisi nõudvad lauamängud on noorte, aga ka täiskasvanute hulgas väga populaarsed. Jõgevamaalastel on võimalus laua-mälumängu mängides kontrollida ja suurendada oma teadmisi kodumaakonna kohta.

Loe lisa...

 

Jõgevamaa lastel oma laulik

Paljude Jõgevamaa lasteaedade 2012. aasta suvistel lõpupidudel said kooliminejad kingituseks kaasa vahva lauliku „Muusika teeb lapsele pai”, millesse koondatud oma maakonna autori Aiki Alandi 23 lastelaulu.

Loe lisa...

 

Jahimehed võõrustasid huvikaaslasi

Jõgevamaa jahimeestel oli 2012. aasta suvel au võõrustada umbes nelja tuhandet huvikaaslast kogu Eestist: Voore puhkekeskuses toimus 13.-15. juulini Eesti jahimeeste 32. kokkutulek.

Loe lisa...

 

Korralik tribüün aitas saada täiusliku peoelamuse

Jõgeva staadionil peeti 12. juunil 2011 esimest Eesti Naiste Tantsupidu. Kolme peokontserdi pblik sai unustamatu elamuse sellest, kuidas enam kui kolm tuhat tantsijat poeetilisel, aga tükati ka lustakal viisil eesti naise lugu jutustasid.

Loe lisa...

 

Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda andis välja ülevaateraamatu

Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda on tegutsenud juba kümme aastat ning selle aja jooksul on koja „katuse” alla koondunud üha uusi puudespetsiifilisi ühinguid. Oma kümnendaks sünnipäevaks andis koda Leader-toetuse abiga välja raamatu „Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda – 10 aastat tegevust“, milles võetakse lühidalt kokku senitehtu ja tutvustatakse põhjalikumalt koja liikmesorganisatsioone.

Loe lisa...