Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Projektid Saare vald

Saare vald

Ahjud korda ja põrgu pööningule

Kääpa külas kunagises Saare koolimajas on juba 2002. aasta kevadest tegutsenud Kalevipoja muuseum, kus saab tutvuda eesti rahvuseepost ja selle kangelast käsitleva väljapanekuga, samuti koduloo- ja hariduselu toaga, nõukogude võimu perioodi kajastava nn punase toaga, Eesti Vabariigi toaga, õppevahendite ja õppetehnika toaga jne.

Loe lisa...

 

Krati seiklusrada

Projekti teostaja: SA Kalevipoja koda
Projekt:
Krati seiklusrada

Kui senini on kratid Saare vallas Kääpa külas tegutsenud vaid jõulude ajal ja suvel, pakkudes meelelahutust nii lastele kui ka täiskasvanutele, siis varsti hakkavad nad seal toimetama aasta ringi, sest Sihtasutus Saare Valla Kultuuri- ja Turismikeskus Kalevipoja Koda rajab Leader-meetmest saadud raha eest Kääpa külla Krati seikluspargi.

Loe lisa...

 

”Külas on mu kodu” - õppefilm külaelust ja ühistegevusest

Projekti teostaja: Kääpa Ühistegevuse Selts
Projekt: ”Külas on mu kodu” - õppefilm külaelust ja ühistegevusest.

Eestlasi peetakse rohkem omaette nokitsejateks, ent Eesti külas pole kunagi ilma ühistegevuseta hakkama saadud. Sellest, kuidas Saare valla eri külade inimesed omavahel koostööd teevad ja millised toredad ettevõtmised sellest sünnivad, kõneleb Kääpa Ühistegevuse Seltsi eestvõttel ja Leader-meetmest saadud projektiraha toetusel valminud film „Külas on me kodu”.

Loe lisa...