Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Projektid Torma vald

Torma vald

Võtikvere välilava sai raamatupeo ajaks uue ilme

Torma vallas asuv Võtikvere on tuntud raamatukülana, kuhu kord aastas tuleb kokku kirjanikke, kirjastajaid ja raamatusõpru kogu Eestist ja kaugemaltki. 2012. aasta 4. augustil peetud raamatuküla peo eel sai uue ilme Võtikvere pargis asuv välilava, millel toimusidki raamatupeo mõttevahetused. Selsamal vastsel välilaval esitles raamatuküla looja ja eestvedaja Imbi Paju oma uut raamatut „Soome lahe õed.

Loe lisa...

 

Tormas peeti Eesti-Soome künnivõistlust

6. augustil 2011 tähistati Tormas Carl Robert Jakobsoni 170. sünniaastapäeva. Traditsioonilise puhkpilliorkestrite festivali ToPoF kõrval oli selle päeva oluliseks sündmuseks Eesti-Soome künni maavõistlus.

Loe lisa...

 

Sadala rahvamaja sai kenamaks, soojemaks ja valgemaks

Sadala Külade Selts muretses Leader-programmist saadud toetuse abil valgustid ja õhksoojuspumbad renoveeritava Sadala rahvamaja tarvis.

Loe lisa...

 

Torma spordihoonesse loodi võimalus treeninglaagreid korraldada

Spordiklubi Torma Sport soetas Leader-toetuse abil narid, voodid ja vedrumadratsid, mis võimaldavad kohalikus spordihoones nüüd ka öömaja pakkuda. Tänu sellele saab spordihoones nüüd treeninglaagreid korraldada.

Loe lisa...

 

Parkla lahendas mitu probleemi

Torma külje all Lullikatkus asuvad üsna lähestikku Torma rahvamaja, põhikool, spordihoone ja vallamaja. Kõigis neis käib palju rahvast ja enamasti tullakse autoga. Kui varem pargiti autosid rahvamaja juures asuvale tavalisele mullasele platsile, siis nüüd seisab samas kohas korralik asfalteeritud parkla, mis muudab eelnimetatud asutuste külastajate elu tunduvalt mugavamaks ja parandab küla välisilmet.

Loe lisa...

 

Meeneks külalistele ja oma valla inimestele

Külalisi vastu võttes või ise külla minnes peab ikka mõni väike meene varuks olema. Seepärast laskis ka Torma vallavalitsus kujundada ja trükkida 500 taskukalendrit, millel peal valda iseloomustav foto ja mõned kontaktandmed.

Loe lisa...