Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Uudised Meedia kokkuvõtted

Helsingi messil tutvustati ka Jõgevamaa turismiobjekte

Matkamess 2015

Helsingis 14-18 jaanuar 2015 toimunud traditsioonilisel turismimessil “Matka 2015” oli seekord väljas ka Jõgevamaa esindus. Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse turismikonsultandi Anneli Villemi, Jõgevamaa Koostöökoja tegevjuhi Aive Tamme, Põltsamaa muuseumi juhataja Rutt Tänava ja Palamuse kihelkonnakoolimuuseumi direktori Arne Tegelmanni jaoks kujunesid neli messipäeva töörohkeiks, aga huvitavaiks.

Loe lisa...

 

Õppereis Järvamaale Avatud talude päevale

Tosin Järvamaa talu avas ülemöödunud nädalavahetusel oma uksed, et näidata, millega seal leib lauale teenitakse ning kuidas üldse tänapäeval maal elatakse. Avatud talude päevi käisid kaemas ka meie kandi maaelu edendajad ehk Jõgevamaa Koostöökoja liikmed.

Loe lisa...

 

Praeguse Jõgevamaa alal kantud rahvarõivad jõudsid ühtede kaante vahele

3. juunil 2014 esitletakse Palamusel raamatut “Rahvarõivaid Vooremaa veerelt”, kus on esimest korda ühtede kaante vahele kokku kogutud endistes Põhja-Tartumaa ja Põhja-Viljandimaa kihelkondades ehk praegusel Jõgevamaal kantud rahvarõivad. Raamatu koostajate sõnul on see lisaks rahvarõiva- ja käsitööhuvilistele mõeldud neilegi, keda huvitab Jõgevamaa ajalugu.

Loe lisa...

 

Jõgevamaa Koostöökoja projekt pälvis rahva lemmiku tiitli

26.09.2013 kuulutati Tallinnas välja paremad Põhja- ja Baltimaade rahvusvahelised LEADER koostööprojektid. Eestiga on seotud viiest võiduprojektist kaks. Veebihääletusega valiti välja ka rahva lemmik, selleks osutus projekt “Kogemuste vahetamine käsitöötegijate vahel” (Handicraft), kus üheks partneriks on Jõgevamaa Koostöökoda, teatas põllumajandusministeeriumi pressiesindaja.

Loe lisa...

 

Mustvees kollane aken paigas

Möödunud nädalal sai Mustvees Peipsi järve ääres paika kollane aken, mis avatakse pidulikult Mustvee linna päeval 13. juulil.

Loe lisa...

 
Eelseisvad üritused
<<  November 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused