Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Uudised Meedia kokkuvõtted

Poolas arutati LEADERi tulevikku

Rahvusvaheline konverents „Leader pärast 2013.a. ja uued väljakutsed Euroopa maapiirkondade arengus“ toimus 3-5 oktoobril 2011, Koszecin’is Poolas. Üritusel oli ligi 150 osalejat: Euroopa Liidu ja liikmesriikide vastutavad asutused, organisatsioonid, riiklikud maaeluvõrgustikud ja Leader võrgustikud, kohalikud tegevusgrupid ja teadlased. Ürituse korraldas Poola põllumajandus- ja maaeluarengu ministeerium, koostöös kohaliku regiooni omavalitsuse ja Euroopa maaelu arengu võrgustiku kontaktpunktiga.

Loe lisa...

 

Kahe aastaga omatehtud rahvarõivad selga

Läinud laupäeval oli Tartus Eesti Rahva Muuseumi näitusemajas koolikell rahvarõivakooli 43 õppurile, kes kahe aasta jooksul tahavad selgeks saada rahvariiete valmistamise keerukad oskused, et siis lõputööna väärikalt ka enda tehtud rahvarõivakostüümi esitleda.

Täispikka versiooni loe Maalehest

 

Kolme riigi noored kohtuvad Kirnal projektilaagris

Sel nädalal väisavad rahvusvahelise noorteprojekti “Fenix” raames Jõgevamaad soomlased ja rootslased, kes koos meie maakonna noortega omandavad mitmesuguseid oskusi, saavad aimu projektipõhisest tegutsemisest ning räägivad muu hulgas kaasa ka Läänemere strateegia programmis.

Loe lisa...

 

Jõgevamaa turismiinfoportaal

Alates sellest suvest on ka Jõgevamaal oma turismiinfoportaal. Lisaks sellele on Jõgevamaa turism jõudnud ka sotsiaalmeediasse- leidke see facebookist www.facebook.com/visitjogeva ja saate jooksvalt teada, mis maakonnas toimub. Jõgevamaa turismiinfoportaal asub aadressil www.visitjogeva.com olles leitav nii sise-, kui välisturistile. Portaal on (esialgu) kahes keeles. Nii nagu Jõgevamaa Koostöökoda, nii avaldab ka turismiinfoportaal teateid Teie üritustest.

 

MAAELUVÕRGUSTIK: Viikingipaatide veeskamine andis tuule tiibadesse Leader projektide videolugude salvestustele

MAAELUVÕRGUSTIK: Viikingipaatide veeskamine andis tuule tiibadesse Leader projektide videolugude salvestustele

Krista Kõiv ja Ester Valdvee, maaeluvõrgustik

Laupäeval 4. juunil 2011 kogunes paarsada särasilmset inimest Nõvale, Rannaküla sadamasse kaasa elama kahe viikingipaadi vettelaskmisele.

Eelmise aasta märtsi alguses kiideti heaks MTÜ NordEstNõva LEADER projekt, mille raames oli kavas ehitada kaks kuuemeetrist viikingipaati ja viia läbi ka tutvustavad üritused. Nõva viikingipaadid on disainitud üle 1000 aastat vana viikingipaadi järgi, mis leiti Gokstad’ist, Norrast, algsed joonised on pärit Oslo viikingilaevamuuseumist.

Loe lisa...

 
Eelseisvad üritused
<<  Jaanuar 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused