Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Liikmed Liikmed Piirkonniti

Sihtasutus Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Sihtasutus Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus (JAEK) on asutatud 1998. aastal Jõgeva Maavalitsuse poolt. Sihtasutuse peamisteks tegevusaladeks on ettevõtjate, kodanikeühenduste ning kohalike omavalitsuste nõustamine, koolituste korraldamine ning maakondlike arendusprojektide algatamine ja läbiviimine.

Loe lisa...

 

TÜ Jõgevamaa Põllumajandustootjate Liit

Tulundusühistu Jõgevamaa Põllumajandustootjate Liit loodi 1992. aastal AS Tarvi järeltulijana ning selle asutajate hulgas on tänaseni 11 juriidilisest isikust liiget, Jõgevamaa põllumajandusettevõtjat. Koostöölepingud on sõlmitud lisaks neile veel 19 põllumajandusettevõtjaga üle Eesti. Tulundusühistu eesmärk on ühiselt osta ja  müüa põllumajandussisendeid ja -saadusi. Ühiselt ollakse oma partneritele väärikam ja suurema kaaluga partner. Ühistu on avatud uutele põllumeestele-ettevõtjatele.

 

Loe lisa...

 

Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda

Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda (PIK) loodi 5. oktoobril 2000. aastal
ning sellel on üheksa allorganisatsiooni: Jõgevamaa Kutsehaigete Ühing, Jõgevamaa Vaimupuudega Inimeste Ühing, Jõgevamaa Puuetega Laste Vanemate Ühing, Jõgeva Vaegkuuljate Ühing, Jõgevamaa Diabeetikute Selts, Jõgevamaa Südamehaigete Ühing, Jõgevamaa Radikuliidi- ja Reumahaigete Ühing, Jõgevamaa Tugikeskus ja Jõgevamaa Vaegnägijate Ühing.

Loe lisa...

 

MTÜ Jõgevamaa Kodukandi Ühendus

Jõgevamaa Kodukandi Ühendus on loodud 30. märtsil 2000. aastal. Maakondlik külaliikumise ühendus koondab omaalgatuslikke organisatsioone, keda huvitab maaelu püsimajäämine ja areng.

Loe lisa...

 

Jõgevamaa Spordiliit Kalju


Jõgevamaa Spordiliit Kalju loodi 1989. aastal ning see on Jõgevamaa spordi katusorganisatsioon, mis ühendab 30 spordiklubi ning koordineerib ja
korraldab maakonna noorte ja täiskasvanute sporditegevust.

Loe lisa...

 
Eelseisvad üritused
<<  Jaanuar 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused