Bänner
Bänner
Bänner


AS Rosbet-ÜT

AS Rosbet-ÜT alustas tegevust 1992. aastal. Esialgse nime Esmar-Rosbet AS vahetas ettevõte praeguse vastu 1997. aastal. Firma põhitegevuseks on hoonete renoveerimine ja ehitamine. Kõrvalharuks on raudbetoontoodete (vundamendiplokid, kaevurõngad) valmistamine, milleks firma on rajanud endale vastava tootmisbaasi.

Betoontooteid on müüdud ka teistele firmadele, ent suurema osa toodangust on paigaldanud Rosbet-ÜT ise. Ehitustööde kõrgajal töötas firmas üle 50 töölise.

Suuremateks objektideks võib lugeda Mustvee spordihoone ja politseimaja ning Alajõe ja Mehikoorma hõljukiangaari ehitamist, samuti Mehikoorma, Alajõe, Piirissaare, Kalma ja Omedu piirivalvekordoni ning Sadala ja Torma kooli renoveerimist.
Üheks suuremaks ettevõtmiseks oli ka Mustvee puhastusseadmete ehitamine koostöös Soome ehitajatega ning Mustvee vee- ja kanalisatsioonitrasside ning väljavoolukanalite ehitus.

Rosbet-ÜT eesmärgiks on kasutada kohalikku kvalifitseeritud tööjõudu ja olla konkurentsivõimeline riigihangetel.
Üha keerulisemaks muutuvas majandusolukorras oleme teinud panuse paindlikule majandamisele.

Peale ehitusvõimsuse omab ettevõte ka kaht tegutsevat saeraami, mida ollakse valmis sise- või välisturul saematerjali nõudluse kasvades kohe käivitama.
Arvestades kohaliku ehitusturu seisukorda on ettevõte astunud samme kilpmajade tootmise käivitamiseks ja nende turustamiseks Skandinaavia riikidesse.

kontaktisik: Ülle Rosin
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Detsember 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused