Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Liikmed Liikmed Piirkonniti Mustvee linn MTÜ Spordiklubi Mustvee

MTÜ Spordiklubi Mustvee

MTÜ Spordiklubi Mustvee loodi 2005. aastal eesmärgiga pakkuda mustveelastele aktiivse puhkamise ja sportimise võimalusi.
Klubil on neli asutajaliiget, regulaarsetel saalihokitreeningutel käimise kaudu osaleb klubi tegevuses 30 noort.

Mustvee põhikooliealistest õpilastest koosnev saalihokimeeskond moodustati 2005. aastal ning Kaupo Kaasik ja Janek RomanovitŠ alustasid nende treenimist.
Ehkki treenerid tegelevad noortega vabatahtlikkuse alusel ja tasuta, on siiski leitud motivatsiooni ning saavutatud häid kohti saalihoki rahvaliigas (2006. aastal naiste II koht), võidetud erinevaid turniire ja parimatele mängijatele välja pandud eriauhindu.

2005. aastal alustas Anne-Ly Võlli eestvedamisel tegevust ka võimlemisring.
Alguses käis naisi võimlemas kümmekond, kuid juba paari kuu pärast tuli treeningute läbiviimiseks suurem ruum leida, sest spordihoone võimlemistuba jäi kitsaks.
Uueks harjutamiskohaks sai kultuurikeskuse saal, kus lõpuks võimlesid üheskoos seitsme- ja seitsmekümneaastased, vahepealsetest vanustest rääkimata. Selgus, et lastele meeldis emadega koos võimelda rohkem kui koolis õpetaja käe all.

2006. aastal kasutas spordiklubi ära ranna pakutavad võimalused ja noorte harjumuse trenni teha ning alustas pesapallitreeningute korraldamist. Pesapallist sai noortele mõnus suvine vaba aja veetmise võimalus.

Peale treeningute korraldamise on spordiklubi olnud nõu ja jõuga abiks Mustvee linna ürituste planeerimisel ja läbiviimisel: kaasa on löödud lastekaitsepäeval, Mustvee linna päeval ja teistes ettevõtmistes.
Hasartmängumaksu Nõukogu rahastas 2005. aastal kaht spordiklubi projekti: „Kihvad vormi” ja “Pesapalli pühapäevad”.
Võimlemise edendamiseks on saadud sihtotstarbelist toetust Jõgeva maavalitsuselt, tegevustoetust on saadud Mustvee linnalt.
Hangitud on ka varustust: väravaid, saalihokikeppe jne.

kontaktisik: Janek Romanovitš
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Detsember 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused