Bänner
Bänner
Bänner


Võtikvere Küla Selts

MTÜ Võtikvere Küla Selts on loodud 1998. aastal. Seltsi kuuluvad kõik Võtikvere küla elanikud. Seltsi nimekirja pole koostatud ja liikmemaksu pole kehtestatud. Võtikvere Küla Selts arendab külakultuuri ja haldab endise Torma metskonna hooneid ja parki.

Külarahvale korraldatakse tähtpäevadel koosviibimisi. Külaseltsi majas tegutsevad raamatukogu ja laste lugemisnurk.

Seltsi suurimaks ettevõtmiseks on juba kümnel aastal toimunud raamatupeo korraldamine. Augustis peetava peo ajaks sõidavad Võtikverre kokku kirjanikud, raamatuhuvilised ja kirjastuste esindused. Kirjastused müüvad oma toodangut ilma kaupluse juurdehindluseta, kirjanikud vestlevad rahvaga, jälgitakse taidlejate etteasteid.
Igaks aastaks valitakse kirjanike hulgast Võtikvere raamatuküla patroon. Raamatupeod on kuulsust toonud nii külale, vallale kui ka maakonnale. Ürituse korraldamisse on haaratud kogu külarahvas.

Tulevikus võiks Võtikverest välja kujuneda loome-, kunsti- ja loodusinimeste kohtumispaik. Selleks on olemas kõik eeldused – külamaja koos vanade aitadega, ilus park ning kaunis ja turvaline asukoht.

kontaktisik: Krista Pint
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Detsember 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused