Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Liikmed Liikmed Piirkonniti Torma vald Torma Mõisakompleksi Taastajate Ühendus

Torma Mõisakompleksi Taastajate Ühendus

MTÜ Torma Mõisakompleksi Taastajate Ühendus asutasid 2001. aasta jaanuaris Torma valla ettevõtjad ning mõisakompleksi hoonete kasutajad ja omanikud selleks, et taastada Torma ajalooline mõisakompleks ning arendada see välja puhke-, spordi- ja turismikompleksiks.

Eesmärkide elluviimiseks uurib, kogub ja avaldab ühendus infot mõisakompleksi kohta; pakub võimalusi vaba aja veetmiseks; teeb koostööd kodu- ja välismaal samal eesmärgil tegutsevate ühingutega, samuti riigiasutuste, ühiskondlike organisatsioonide ja juriidiliste isikutega.

Ühendus taotleb erinevate projektide kaudu rahalisi vahendeid, osaleb valla arengukava koostamisel, korraldab nõupäevi, loenguid ja heategevusüritusi, samuti kultuuri- ja spordiüritusi.

Mõisapargi korrastamiseks ja akadeemik Paul Ariste juubeliaasta tähistamiseks on MTÜ taotlenud ja saanud toetust Kohaliku Omaalgatuse programmilt ning Torma Puhkpilliorkestrite Festivali korraldamiseks Eesti Kultuurkapitali Jõgeva maakonna ekspertgrupilt.

Suurimaks õnnestumiseks on senini olnud Torma avatud mänguväljaku rajamise algatamine koostöös Torma Vallavalitsusega ja PRIA toetusel.
Ronimis- ja mängimisvahendeid on 2006. aasta septembris avatud mänguväljakule soetatud ühtekokku 125 000 krooni eest.
MESi toetusel korraldati 2007. aasta augustis kultuurilooline reis, tutvumaks Lõuna-Eesti mõisakultuuriga.
2008. aastal tähistati koostöös Torma vallavalitsusega G. J. Schultz-Bertrami 200. sünniaastapäeva. Juubeliks korrastati Kohaliku Omaalgatuse programmi toetusel Schultz-Bertrami perekonna matmispaigad.

kontaktisik: Evi Štukert
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Detsember 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused