Bänner
Bänner
Bänner


MTÜ Sokuturi

MTÜ Sokuturi on loodud 19. augustil 2006. aastal. Kuueliikmelise MTÜ eesmärk on mitmekesistada Palamuse valla elanike huviharidusvõimalusi ja kultuurielu, käivitades selleks huvialaringe ja täiendkoolitusi nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele.

Senini on olnud huvilistel võimalik osaleda Sokuturi käivitatud kunstistuudios, aeroobika- ja käsitööringis, inglise keele ja kitarrikursustel, aga ka sportlikel perepäevadel, kus on harrastatud orienteerumist ja kepikõndi ning matkatud jalgratastel.

Täiskasvanukoolituse raames on MTÜ korraldanud kaks õppepäeva korteriühistu raamatupidajatele, loengu Palamuse paikkonna ajaloolisest kultuuripärandist, mis sisaldas materjale paikkonna rahvariietest ja toitudest ning kursuse, kus õpetati ajakirjade ning raamatute köitmist, samuti kursuse “Rütmika õpetus koolieelses lasteasutuses”.
Alates 2007. aastast on Sokuturi Palamuse ja Vaivara valla lastele kaks korda aastas (kevadisel ja suvisel koolivaheajal) laagri korraldanud.
Alates 2008. aastast korraldab MTÜ Oskar Lutsu Huumoripreemia nimelise stipendiumi väljaandmist.
2009. aastal algatas Sokuturi projekti, mille tulemusena peaks Palamusele püstitatama Liblet kehastava Kaljo Kiisa pronkskuju.

Elluviidud projektidest on suurim Palamusele Amme jõe äärde laste mänguväljaku rajamine. Väljakule said paigaldatud atraktsioonid, piirdeaed ja väljak sai haljastatud.
Mänguväljaku rajamise jätkuprojektiks kujuneb mänguväljaku ja Amme jõe vahelise ala korrastamine.

MTÜ Sokuturi koostööpartneriteks on Palamuse Vallavalitsus, Vaivara Vallavalitsus, Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium, Sinimäe Põhikool, Palamuse valla Lasteaed Nukitsamees, Palamuse Rahvamaja ja Palamuse Avatud Noortekeskus. MTÜ ettevõtmisi on toetanud Palamuse Vallavalitsus, Vaivara Vallavalitsus, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu nõukogu, SA Eesti- Hollandi heategevusfond Päikeselill, Kohaliku Omaalgatuse Programm, EAS ja PRIA.

kontaktisik: Ave Unt
e-post: sokuturi[at]gmail.com

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Detsember 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused