Bänner
Bänner
Bänner


Palamuse Spordiklubi

Palamuse Spordiklubi on loodud 26. aprillil 1996. Klubi koondab ja ühendab spordist huvitatud isikuid Palamuse vallas ning sellel on üks palgaline töötaja. Klubi propageerib sporti ja spordiga tegelemist, kaasab oma tegevusse tervise- ja võistlusspordist huvitatud noori,
nende vanemaid ja toetajaid.

Klubi korraldab võistlusi ja teisi sportlikke üritusi, laagreid, kokkutulekuid, nõupidamisi, seminare ja õppusi; korraldab oma klubi sportlaste võistlusteks ettevalmistamist ja võistlustel osalemist; arendab koostööd teiste organisatsioonide, kohaliku omavalitsuse ning firmade ja üksikisikutega harrastatavate spordialade edendamiseks ning sporditraditsioonide säilitamiseks; autasustab ja stimuleerib spordiliikumise edendamisel silma paistnud isikuid ja organisatsioone ning maksab stipendiume vastavalt kehtivatele tingimustele ja korrale.

Palamuse Spordiklubi korraldatavatest üritustest on pikima ajalooga Palamuse maanteejooks, mis on toimunud juba 1972. aastast alates.
Ka jaanilaupäeval peetav rammumeeste võistlus Tõnissoni tiitlile on jõudnud toreda juubelini: 2009. aastal peeti seda juba kahekümnendat korda. Paunvere kabeturniiri on korraldatud 13 ja sangpommivõistlust Tootsi Kivi nimelistele auhindadele seitse aastat.

Spordiklubi üheks suuremaks ettevõtmiseks on olnud Kaarepere spordiväljaku rajamine. Töid teostati seal kolmes etapis.
Nüüd on Kaareperes olemas täismõõtmetes jalgpalliväljak ning seal saab mängida ka korvpalli, võrkpalli ja tennist. Praegu on klubil käsil Kaarepere spordi- ja huvimaja arendamine. Vastav projekt on juba leidnud rahastamist. Ehitamist alustatakse 2010. aasta algul.

kontaktisik: Ellen Kliiman
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 
Eelseisvad üritused
<<  Detsember 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused