Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Artiklite arhiiv

Maale elama!


Projekt annab külakogukondadele ning valdadele võimaluse turundada end väärt elukeskkonnana ning leida seeläbi uusi elanikke. Meie eesmärgiks on tugevdada linnast maale elama asumise trendi, muutes elukohavahetust lihtsamaks ja teadlikumaks. Kodanikualgatus “Maale elama“ on suunatud kahele sihtgrupile - ühelt poolt linnainimestele, kellel on soov ja võimalus maale kolimiseks, kuid puudub koht või teadmine, kuhu kolida. Teiselt poolt on fookuses maakogukonnad, kes soovivad oma elukeskkonda mitmekesistada ning vajavad selleks uusi elanikke. Viime kaks sihtgruppi kokku Eestis ainulaadsel külamessil “Maale elama”, mis toimub 13. aprillil Tallinnas.

Registreerimiseks ava link: https://docs.google.com/a/vaa.ee/spreadsheet/viewform?formkey=dFhzXzlEbDQzM1pUbHFNRmw2Z3pjSEE6MQ#gid=0
REGISTREERI KOGUKOND HILJEMALT 25. VEEBRUARIKS 2013! Projektiga liitunute esimene kokkusaamine leiab aset 01. ja 02. märtsil START-seminaril (seminari sisu on sama, valida üks kuupäev), Tartu külje all, Rehe hotellis. Seminari päevakava ja asukoha info saadame järgmisel nädalal peale registreerimist, kuid praegu palume Sul võtta hetk ja tutvuda HEA TAHTE KOKKULEPPE mustandiga. Just nimelt mustandiga, et seminaril oleks kõigil võimalus oma sõna sekka öelda ja leping üheselt mõistetavalt vormistada. Miks on hea tahte lepinguga tutvumine oluline? Hea tahte lepingu eesmärgiks on ühiselt kokku leppida väärtustes ning infopaketi mahus, mille kogukonnad tagavad valmiva kodulehe tarvis ning mida on hiljem võimalik ka messil presenteerida. Hea tahte leping loob aluse ühisteks kokkulepeteks koostöös ning projekti edukaks elluviimiseks. Kui on tekkinud küsimusi, siis kirjuta julgesti e-postiaadressidele – See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. / See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või helista 50 433 91.

 
Eelseisvad üritused
<<  Detsember 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused