Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Liikmed Liikmed Piirkonniti Jõgeva vald MTÜ Laiusemäe Arenduskeskus

MTÜ Laiusemäe Arenduskeskus

Mittetulundusühing Laiusemäe Arenduskeskus on asutatud 2002. aasta detsembris eesmärgiga aidata kaasa Laiuse piirkonna mitmekülgsele ja tasakaalustatud arengule. Selle eesmärgi saavutamiseks ühing algatab ja viib läbi Laiusemäe puhkeala arendus- ja planeerimisprojekte ning reklaami- ja turundusprojekte, samuti algatab ja korraldab infrastruktuuri-, spordi- ja meelelahutuslike rajatiste ehitamist.

Ühing koordineerib piirkonna ettevõtete ja avaliku sektori koostöö- ja ühistegevuse projekte, mis on suunatud Laiusemäe puhkeala arendamisele ja funktsioneerimisele.
Kui algusaastatel ühing kuigi aktiivselt ei tegutsenud, siis 2008. aasta detsembris tekkisid Laiusemäe puhkeala arendamiseks soodsad tingimused ning seoses sellega elavnes ka ühingu tegevus.

Jõgevamaa Koostöökoja kaudu Leader-programmist taotletud raha eest loodab ühing valmis saada Laiuse mäe nõlva detailplaneeringu, muretseda mäele lumetamissüsteemi ning puhastada ja laiendada selle süsteemi tarbeks mäe all asuva tiigi, samuti rajada kaevu ning liituda elektrisüsteemiga.
Kahjuks ei mahu selle 1,15 miljonit krooni maksva projekti (selle omaosaluseks vajalik summa tuleb Jõgeva vallalt) sisse tõstuki muretsemine. Tõstuki soetamiseks oleks vaja leida uusi projektipartnereid.
Kui kõik läheb nii, nagu plaanitud, peaks Laiuse mäel siiski juba 2010./2011. aasta suvel mäesuuskadega sõita saama.

Ühingu liikmed usuvad, et Laiuse piirkond eesotsas Laiuse mäega on atraktiivne koht mõnusaks ajaveetmiseks, spordiga tegelemiseks, ekstreemsete elamuste kogemiseks ning hea söögi-joogi ja looduse ilu nautimiseks.

Eelöeldust lähtudes on sellel paigal ettevõtluse seisukohalt suur potentsiaal. Slaalominõlva arendamine ning seal lisaks mäesuusatamisele teiste, aasta ringi harrastatavate tegevuste võimaldamine toob piirkonda enam turiste, tekitab huvi ettevõtjate seas ning toetab nii kogu piirkonna mitmekülgset ja tasakaalustatud arengut.

kontaktisik: Hardi Perk
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Detsember 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused