Bänner
Bänner
Bänner


Pajusi Valla Abikeskus

MTÜ Pajusi Valla Abikeskus on vabatahtlikult liitunud isikute ühendus, mis on moodustatud 17. detsembril 2001 eesmärgiga aidata kaasa tööhõive ja sotsiaalse kaasatuse suurendamisele. Ühingu poolt pakutavad teenused on mõeldud isikutele, kelle iseseisev toimetulekuvõime ei ole piisav - sõltuvusprobleemidega isikud, pikaajalised töötud, kodutud jt.

Nimetatutel on võimalik abikeskusest saada peavarju, toitu, riideid.
Abikeskuse valduses on kaks kolmekorruselist korterelamut Vägari külas. Ühingusse kuulub kaks inimest. Raamatupidamisteenust tellitakse.
Abikeskuse hoone Kooli tee 6 (12 korteriga elamu) on seal läbi viidud sanitaarremondi tulemusel käesolevaks ajaks suhteliselt rahuldavas seisukorras.
Rekonstrueeritud on küttesüsteem, elektrisüsteem, vahetatud hoone kõik aknad ja osa välisuksi. Paigaldatud on uus katus ja soojustatud maja kaks väliskülge. Tubades on läbi viidud sanitaarremont.
2009. aasta augustis alustati Vägari tee 3 asuva 18 korteriga elamu renoveerimistöid. Hoone on saanud juba uue katuse ja järge on ootamas muud tööd. Majja on kavas rajada naiste ja laste turvakodu. Projekt näeb ette hoonete ümbruse haljastustöid ja aia rajamist.
Kõigi eelpool nimetatud tööde teostamiseks on ühing esitanud rahataotlusi erinevatele rahastajatele. Osaliselt on need taotlused ka rahuldatud. Palju töid on tehtud oma vahenditega.

kontaktisik: Kari Juhani Hätönen (juhataja) 
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Jaanuar 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused