Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Liikmed Liikmed Piirkonniti MTÜ Kardispordiklubi Saduküla

MTÜ Kardispordiklubi Saduküla

MTÜ Kardispordiklubi Saduküla sai alguse 1981.a loodud Saduküla kooli tehnikaringist. Klubisse kuuluvad 10 liiget, 13 kardisportlast ja
45 autospordi kohtunikku.
Klubi põhieesmärk on noorte kasvatamine kardispordiga tegelemise kaudu.

Aegade jooksul on klubist läbi käinud üle 300 kardispordihuvilise. Aastatel 1987-1989 oli see Eesti parim kardispordiklubi.
Klubi autosportlased on erinevatelt tiitlivõistlustelt võitnud üle 200 medali ning tulnud korduvalt Eesti, NSV Liidu ja Põhja-Euroopa meistriks.
1994. aastast alates on klubi tegelnud rahvusvahelise Kuningamäe spordi-, kultuuri- ja turismikeskuse väljaarendamisega Kuningamäe kardiraja baasil.
Rahalised vahendid kardispordi arendamiseks ja keskuse väljaehitamiseks on klubi suures osas teeninud ise. Omavahendite teenimiseks on valmistatud kardiosi, ehitatud põllumajandusmasinaid, tehtud metallitöid jm.
Praegu osutab klubi Kuningamäe keskuses hobikartide laenutuse, erinevate spordialade võistluste ja treeningute ning ürituste (kokkutulekud, tähtpäevad jne) korraldamise teenust, samuti majutusteenust. Selleks on välja ehitatud Eesti parim kardirada, kohvik-külalistemaja, saun-külalistemaja koos välibasseiniga, erinevad väljakud mitmetele spordialadele jne. Valmimas on uus spordihoone-remondihall.
Harrastussportlased (rulluisutajad, jalgratturid, kepikõndijad jne) kasutavad keskust tasuta.
Tulevikus tahab Kardispordiklubi Saduküla taastada oma Eesti juhtiva kardispordiklubi staatuse ning arendada Kuningamäe keskuse tasemele, mis lubaks korraldada rahvusvahelisi tiitlivõistlusi.

kontaktisik: Peeter Kallasmaa (juhatuse liige)
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Detsember 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused