Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Liikmed Liikmed Piirkonniti MTÜ Põltsamaa valla spordiklubi Tervis

MTÜ Põltsamaa valla spordiklubi Tervis

Põltsamaa valla spordiklubi „Tervis” on loodud 16. novembril 1999.a. 22- liikmeline spordiklubi korraldab ja koordineerib sporditegevust Põltsamaa vallas, sealhulgas koolinoorte sporti.
Spordialadest on põhirõhk pandud kiiruisutamisele ja jalgpallile.

Spordiklubi eesmärkideks on ühendada liikumisharrastus, kehaline kasvatus, sport ja tippsport ühtseks süsteemiks, pakkuda erinevaid võimalusi spordiga tegelemiseks, korraldada spordiüritusi, sealhulgas rahvusvahelisi võistlusi, korrastada olemasolevaid ja rajada juurde uusi spordirajatisi ja terviseradu ning muretseda juurde spordivarustust.
Spordiklubi „Tervis” on taastanud Eestis kiiruisutamise kui spordiala ning enamik selle ala Eesti rekordeid kuulub praegu Põltsamaa vallas asuva Adavere uisutajatele, kes on arvatud riigi noortekoondisse ja saavad toetust Eesti Uisuliidult.
Adavere jalgpallurid osalevad Eesti meistrivõistlustel jalgpallis ning mitmed spordiklubi liikmed on jõudnud Eesti noorte jalgpallikoondisesse.
Spordiklubi „Tervis” korraldab Adaveres regulaarselt kiiruisutamise maineüritusi: Eesti meistrivõistlusi kiiruisutamises ja rahvusvahelist kiiruisuvõistlust „Kuldne 1500” (on toimunud juba 10 aastat) ning aitab kaasa Kalevipoja uisu- ja rulluisumaratonide korraldamisele.
Spordiklubi „Tervis” algatusel ja eestvedamisel on rajatud Esku korvpalliväljak ja staadionimaja, Adavere mini-arena, mis on esimene multifunktsionaalne mänguväljak Jõgevamaal. Adavere mini-arena innustas Jõgeva maavalitsust algatama projekti, mille tulemusena rajatakse igasse maakonna omavalitsusse üks multifunktsionaalne mänguväljak.
Spordiklubi „Tervis” prioriteetideks on Adavere staadioni rekonstrueerimine ja sinna tehiskattega uisuringraja väljaehitamine; terviseradade arendamine, jõusaali sisustuse hankimine ning spordiplatside korrastamine.

kontakt: Väino Treiman
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Detsember 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused