Bänner
Bänner
Bänner


OÜ Palmipuu

OÜ Palmipuu on loodud 4. jaanuaril 2008 ja tegutseb Põltsamaa vallas Kalme külas Raja talus. Väikeses, kuid paindlikus ettevõttes tegutsevad põhiliselt kaks juhatuse liiget, kellest üks on eelnevalt pakkunud aastaid raamatupidamisteenust FIEna. OÜ Palmipuu aitab korraldada ettevõtete tegevust alates igapäevasest raamatupidamisest kuni strateegilise juhtimise ning rahavoogude planeerimiseni.

Oma klientidena nähakse väike- ja keskmise suurusega ettevõtteid, mittetulundusühinguid ja sihtasutusi ning füüsilisest isikust ettevõtjaid, kellele pakutakse raamatupidamis-, personali- ja palgaarvestus-, juhtimis- ja äriplaani koostamise teenust ning majandustarkvara Navision konsultatsioone.
Alustavat ettevõtjat abistatakse firma asutamisel ning selle käivitamisel.
Osaühingu eesmärgiks on pakkuda käivitatavatele ja juba tegutsevatele organisatsioonidele asjakohast ja kvaliteetset teenust ning töötada välja juhtimisstrateegiaid, mis muudaksid ettevõtte sisendi ja väljundi suhte efektiivsemaks.

kontaktisik: Taavi Kolbin (juhatuse liige)
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
koduleht: www.palmipuu.ee

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Juuni 2018  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused