Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Liikmed Liikmed Piirkonniti Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda

Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda

Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda (PIK) loodi 5. oktoobril 2000. aastal
ning sellel on üheksa allorganisatsiooni: Jõgevamaa Kutsehaigete Ühing, Jõgevamaa Vaimupuudega Inimeste Ühing, Jõgevamaa Puuetega Laste Vanemate Ühing, Jõgeva Vaegkuuljate Ühing, Jõgevamaa Diabeetikute Selts, Jõgevamaa Südamehaigete Ühing, Jõgevamaa Radikuliidi- ja Reumahaigete Ühing, Jõgevamaa Tugikeskus ja Jõgevamaa Vaegnägijate Ühing.

Jõgevamaa PIKil on ühtekokku 598 liiget ning selle tegevust juhib viieliikmeline juhatus. Palgalisi töötajaid on kaks.
Jõgevamaa PIK on mittetulundusühing, mis tegutseb avalikes huvides ning ühendab puuetega inimesi, aga ka juriidilisi ja füüsilisi isikuid, kelle tegevusvaldkonda kuulub töö puuetega inimestega.
Koja tegevuse eesmärgiks on puuetega inimeste elukvaliteedi ja toimetuleku parandamine läbi nende kaasamise ühiskonda.
Selleks aitab koda kaasa juba toimivate puuetega inimeste ühenduste tegevusele ja uute ühenduste käivitamisele, teeb tihedat koostööd maavalitsuse, kohalike omavalitsuste, puuetega inimeste liitude ja Eesti Puuetega Inimeste Koja kui katusorganisatsiooniga, räägib kaasa puuetega inimesi puudutavate poliitiliste otsuste tegemisel ja teenuste pakkumisel, nõustab puuetega inimesi ja nende pereliikmeid ning aitab meedia kaudu kujundada avalikku arvamust puuetega inimestega seotud küsimustes.
Jõgevamaa PIKi ettevõtmistest väärivad esiletõstmist rahvusvahelise puuetega inimeste päeva tähistamine, puuetega inimeste perepäevade korraldamine (need on leidnud aset kaheksas erinevas omavalitsuses), kolme arvutiga internetipunkti käivitamine koja ruumides, teabepäevade korraldamine puudega inimesi mõjutavatel aktuaalsetel teemadel jne.
Tulevikus on Jõgevamaa PIKil sooviks arendada sotsiaalteenuseid nagu isikliku abistaja teenus, tugiisiku teenus, lapsehoidja teenus ja võlanõustamise teenus ning nendele teenustele ühise kontseptsiooni välja töötamine.

Juhatuse esimees Luule ...

kontaktisikud: Luule Palmiste (juhatuse esimees) , Helika Sõber (tegevjuht)
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
koduleht: www.jogevapik.ee

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Jaanuar 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused